UWAGA, UWAGA! Ogłaszamy nominacje dla kategorii PODCAST! Sprawdź, kto robi najlepsze podcasty w Polsce i zagłosuj na swoich faworytów! Zobacz też, kto o nas pisze i chwali się w mediach społecznościowych nominacjami! 

Dotychczas ogłosiliśmy 10 kategorii podcastowych! Dziesiątki udostępnień, setki polubień, tysiące oddanych głosów – ostatni tydzień to dla naszych serwerów spore wyzwanie… i wielka satysfakcja! Aktywność samych podcasterów, jak i ich fanów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Znana wszystkim Tu Okuniewska, Rozmowy Wojewódzki&Kędzierski, Dwóch Typów Podcast czy Stan po Burzy Onetu przyciągnęły niesamowite liczby słuchaczy! Najlepsi w Polsce podcasterzy publikowali swoje audio na takich platformach jak Spotify, ale i produkowali projekty dla serwisów: Onet Audio, Newonce, Storytel, RMF ON czy TOK FM.

Sprawdźcie, kto pisał o festiwalu i cieszył się z nominacji!

PISZĄ O NAS: 

Nominowani w kategorii Podcast wydarzenia/polityka Agnieszka Burzyńska i Andrzej Stankiewicz za podcast Stan po Burzy, którzy w trakcie nagrywania podcastu… prezentują swoją nominację: 

 

Newonce o swoich nominowanych: 

Onet o swoich wszystkich nominacjach w kategoriach AUDIO:

Nominowani Piotr Markiewicz i Bartek Węglarczyk:

RMF FM O NOMINACJI:

PULS BIZNESU o swojej nominacji:

Nominowana w dwóch kategoriach podcasterka Joanna Okuniewska:

Magdalena Lamparska z nominacją dla Gerlsy:

Nominowany podcast Polityka Insight:

Nominowany Podcast Panoptykon:

Nominowani podcasterzy Dwóch Typów Podcast:

Nominowani Przedsiębiorcy z Wyboru:

Podcasterka Agata Wernic How to żyć:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wczoraj brałam bite 12 h w wiedźmina. No regrets! 🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙 Jakimś cudem jestem nominowana w kategorii podcast Story na @beststreamawards i to mając za konkurencję takie talenty jak @justynamazurpl @tu_okuniewska @mariakrasowska ( i ja 🤷‍♀️). Szok i niedowierzanie. Jakbyście chcieli zagłosować to wystarczy pod zdjęciem z kategorią PODCAST STORY na profilu @beststreamawards oznaczyć mnie lub wybranego przez siebie kandydata, lub udostępnić post u siebie na story. Jest też opcja głosowania na stronie www! LINK U MNIE W BIO. Dziękuję ❤ ps instrukcja jest też na story i w wyróżnionych relacjach pod nazwą BSA’20 Gratulacje dla pozostałych kandydatów!#polskiepodcasty #podcastypolska #podcastypl #komedia #polskie #spotifypodcast #podcast🎧 #podcasting #newpodcast #howtozyc #podcastsofinstagram #podcastlove #podcastlife #podcastseries #podcasthost #podcast #podcaststudio #applepodcast #podcastersofinstagram #podcaster #podcastinglife #podcasters #podcasts #podcasterzy #wruchusłuchampodcastów #sluchowisko #beststreamawards #bsa2020

Post udostępniony przez HowToŻyć (@howtozyc)

Nominowane do nagrody Kryminatorium:

Content espresso:

Krzysztof z Porozmawiajmy o IT 


 Relacje na Instagramie:

 

KATEGORIE PODCAST

PODCAST ROKU – GŁOSUJ!

PODCAST WIADOMOŚCI/POLITYKA – GŁOSUJ!

PODCAST FAKTU – GŁOSUJ!

PODCAST KULTURA/POPKULTURA – GŁOSUJ!

PODCAST STORY – GŁOSUJ!

PODCAST TALK SHOW – GŁOSUJ!

PODCAST SPORT – GŁOSUJ! 

PODCASTOWE ROZMOWY 1 NA 1  – GŁOSUJ!

PODCAST NOWE TECHNOLOGIE – GŁOSUJ!

PODCAST BIZNES – GŁOSUJ!

Wszystkie nominacje AUDIO znajdziesz także pod tym linkiem.