WIDEO

SERIAL POLSKA ZAGŁOSUJ


WATAHA Sezon 3

ZAWSZE WARTO

CHYŁKA - KASACJA

PRZYJACIÓŁKI

PUŁAPKA - Sezon 2

ROLA KOBIECA PIERWSZOPLANOWA ZAGŁOSUJ


ALEKSANDRA POPŁAWSKA

Prokurator Iga Dobosz
Wataha sezon 3

MAGDALENA CIELECKA

Mecenas Joanna Chyłka
Chyłka Kasacja

AGATA
KULESZA

Olga Sawicka
Pułapka sezon 2

MAGDALENA BOCZARSKA

Marta Gajewska
Pod powierzchnią sezon 2

ANITA
SOKOŁOWSKA

Zuza Markiewicz
Przyjaciółki sezon 14

ROLA MĘSKA PIERWSZOPLANOWA ZAGŁOSUJ


LESZEK
LICHOTA

Wiktor Rebrow
Wataha Sezon 3

ANDRZEJ
GRABOWSKI

Ferdynand Kiepski
Świat według kiepskich sezon 28

PAWEŁ
DOMAGAŁA

Arek Duszyński
Żmijowisko

ROBERT
WIĘCKIEWICZ

Jan „Blacha” Blachowski
Odwróceni. Ojcowie i córki

FILIP
PŁAWIAK

Kordian „Zordon” Oryński
Chyłka

ROLA KOBIECA DRUGOPLANOWA ZAGŁOSUJ


Evgeniya Akhremenko

jako Barkova - Wataha sezon 3

Dagmara Bąk

jako Aga Małek - Wataha sezon 3

Davina Reeves-Ciara

jako Adaoma - Żmijowisko NC+Go/Canal plus

Maria Pawłowska

jako Kalina - Przyjaciółki sezon 14 Ipla/Polsat

Kamila Urzędowska

jako Sabina Rybak - Żmijowisko NC+GO/Canal plus

ROLA MĘSKA DRUGOPLANOWA ZAGŁOSUJ


Jakub Gierszał

jako Piotr Langer Junior - Chyłka Kasacja Player

Piotr Żurawski

jako Kormak - Chyłka - Kasacja Player

Cezary Pazura

jako Kajetan Rybak - Żmijowisko NC+GO/CANAL +

Borys Szyc

jako Pułkownik Kuczer - Wataha sezon 3 HBO GO

Mariusz Bonaszewski

jako Witold Wardecki - Zawsze warto Ipla/Polsat

AKTOR ZAGŁOSUJ


HENRY CAVILL

jako Geralt z Rivii - Wiedźmin

ÁVARO MORTE

jako Profesor - Dom z Papieru sezon 3

BRIAN COX

jako Logan Roy - Sukcesja sezon 2

MICHAEL DOUGLAS

jako Sandy Kominsky - The Kominsky Method sezon 2

PENN BADGLEY

jako Joe Goldberg - Ty sezon 2

AKTORKA ZAGŁOSUJ


ZANDAYA

jako Rue Bennett - Euphoria

URSULA CORBERÓ

jako Tokio - Dom z papieru sezon 3

PHOEBE WALLER-BRIDGE

jako Fleabag - Flebag sezon 2

OLIVIA COLMAN

jako Królowa Elżbieta II - The Crown sezon 3

GILLIAN ANDERSON

jako Jean Milburn - Sex Education sezon 2

SERIAL AKCJA/PRZYGODA ZAGŁOSUJ


WIEDŹMIN

DOM Z PAPIERU

THE MANDALORIAN

The Umbrella Academy

Gra o tron

SERIAL DRAMATYCZNY ZAGŁOSUJ


Sukcesja

The Crown

Chernobyl

Ty

Stranger Things

SERIAL KOMEDIOWY ZAGŁOSUJ


Fleabag

Wspaniała Pani Maisel

Dolina krzemowa

Dobre miejsce

Sex Education

SERIAL OBYCZAJOWY ZAGŁOSUJ


Euforia

Nowoczesna miłość

Już nie żyjesz

The Kominsky method

The morning show

SERIAL DOKUMENTALNY ZAGŁOSUJ


Nasza planeta

W głowie Billa Gatesa

Filmy

Ivan Groźny z Treblinki

Formuła 1 - Jazda o życie

PROGRAM TALK SHOW ZAGŁOSUJ


Lekko nie będzie

Tomasz Działowy

7 metrów pod ziemią

Rafał Gębura

Lekko stronniczy

Karol Paciorek, Włodek Markowicz

Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy

Kuba Wojewódzki

Mobilne studio Onet Rano

PROGRAM REALITY SHOW ZAGŁOSUJ


Warsaw Shore

Love Island

Big Brother Non Stop

Ekipa

Team X

PROGRAM KOMEDIOWY ZAGŁOSUJ


Beksy

Nadia Długosz, Ola Nowak

Martin Stankiewicz

AbstrachujeTV

Robert Pasut, Cezary Jóźwik, Rafał Masny

G.F. Darwin

Marek Hucz i Jan Jurkowski

Cyber Marian


Zuzanna Borucka

Krzysztof Gonciarz

OMatkoiCórko!!!

Paulina i Katarzyna Błędowska

Nanami Chan

Weronika Truszczynska

PROGRAM SPORTOWY ZAGŁOSUJ


Łączy nas piłka

Misja Futbol

Lachu

Patryk Lach

TRENUJ Z KRZYCHEM

Foot truck

PROGRAM MOTORYZACYJNY ZAGŁOSUJ


Zachar Off

Zachar Zawadzki

Moto doradca

Waldek Florkowski

Zakup kontrolowany

Adam Kornacki

Miłośnicy 4 kółek – zrób to sam

Michał Jesionowski

KicksterTV

Sebastian Kraszewski

PROGRAM KULINARNY ZAGŁOSUJ


Kocham gotować

Piotr Ogiński

KuchniaLidla.pl

Karol Okrasa, Paweł Małecki i Kinga Paruzel

Kuchenne rewolucje

Magda Gessler

Skutecznie TV

Magdalena Grzegorczyk

Damian Kordas

SERIAL PODRÓŻNICZY ZAGŁOSUJ


Wenezuela Bez Planu

Bartek Czukiewski kanał Bez Planu

Czarnobyl

Krzysztof Gonciarz

Ekwador

Kaja Kraska, Mateusz Mękarski kanał Globstory

Śladami seriali

Kaja Szafrańska kanał Jakbyniepaczec

Hiszpania vlog

Kamil Goldmann kanał Kiki Świat

PROGRAM KULTURA/POPKULTURA ZAGŁOSUJ


Rezerwacja

Katarzyna Janowska

Jakbyniepaczec

Kaja Szafrańska

Na gałęzi

Marcin Łukański

CGM.PL

Cezary Pazura

kanał YouTube Cezary Pazura

PROGRAM EDUKACYJNY ZAGŁOSUJ


Reżyser życia

Daniel Rusin

Polimaty

Radek Kotarski

SciFun

Darek Hoffman

Emce

Huyen Pham, Marcin Nguyen

Historia bez cenzury

Tomasz Okoń

PROGRAM PORADNIKOWY ZAGŁOSUJ


Ula Pedantula

Ula Chincz

Red Lipstick Monster

Ewa Grzelakowska-Kostoglu

Agnieszka Grzelak Beauty

Anna Szlęzak

5 sposobów na

PROGRAM O NOWYCH TECHNOLOGIACH ZAGŁOSUJ


Mobzilla

Paweł Warzecha

Kuba Klawiter

Nieantyfan

Ziemniak

Mateusz Krawczyk

PROGRAM PUBLICYSTYCZNY ZAGŁOSUJ


ONET Opinie

Kim, Michalik, Burzyńska, Stankiewicz, Węglarczyk

I kto tu rządzi

Justyna Dobrosz-Oracz Wyborcza.pl

Tomasz Lis

ONET

RZECZoPOLITYCE

Rzeczpospolita TV

Max TV

Mariusz Max Kolonko

PROGRAM STAND UP ZAGŁOSUJ


Zespół HAJSpergera

Olka Szczęśniak

Król Piaskownicy

Mateusz Socha

Dwa plus jeden

Piotr Zola Szulowski

Bóg jest mięsożerny

Kacper Ruciński

Jezus “Miłujcie się”

Andrzej - Jan Jurkowski, Marek Hucz kanał G.F. Darwin

PROGRAM DLA DZIECI ZAGŁOSUJ


Hejka tu Lenka

Vito & Bella

kanał Vito Minecraft

My3

Julia „Julka” Trojanowska, Natalia „Natka” Klewicz i Karolina „Gefi” Gefert

Mela Modela

Amelia Zalewska

Śpiewające brzdące

PROGRAM GAMINGOWY ZAGŁOSUJ


IsAmU

Szymon Kasprzyk

izak Live

Piotr “Izak” Skowyrski

Vito Minecraft

Adam Witkowski

Rock Play

Remigiusz Maciaszek

PashaBiceps

Jarosław "Pasha" Jarząbkowski