Ponad 200 tysięcy głosów oddano do tej pory na nominowanych do nagród naszego festiwalu. Tysiące komentarzy, setki instastories, zaangażowanie gwiazd i influencerów, a przecież dopiero się wszyscy rozkręcamy! Dziękujemy za takie zaangażowanie! A tymczasem… NOMINACJE na najlepszy audiobook w Polsce!

Kategorie: audiobook roku, audiobook biografia/autobiografia, audiobook kryminał/thriller/sensacja, audiobook klasyka i zdobywający coraz większą popularność, wciągający audio seria/serial! Nominowani to nie tylko osoby czytające, ale także autorzy książek (Remigiusz Mróz, Vicent V. Severski, Maciej Siembieda, Blanka Lipińska etc.) i wydawnictwa, takie jak Storytel, Audioteka, Agora! Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i… czekamy na głosy Waszych fanów!

Wśród narratorów znajdziemy znanych aktorów (którzy są nominowani także w kategorii WIDEO – jak np. Mariusz Bonaszewski za rolę drugoplanową męską!), profesjonalnych lektorów oraz… raperów (O.S.T.R.). Piszą o nas, cieszą się z nominacji i zachęcają do głosowania na najlepszy audiobook w 2019 roku:

PISZĄ O NAS:

Autor książki Odwet Vincent V. Severski:

Autor książki Gambit Maciej Siembieda:

Smakksiazki.pl:

Czytający książkę Gambit Mariusz Bonaszewski:

Wojciech Mazolewski:

Relacje na Instagramie:

AUDIOBOOK ROKU – GŁOSUJ!

AUDIOBOOK BIOGRAFIA/AUTOBIOGRAFIA – GŁOSUJ

AUDIOBOOK KRYMINAŁ/THRILLER/SENSACJA – GŁOSUJ!

AUDIOBOOK KLASYKA – GŁOSUJ!

NOMINACJE audiobook klasyka

AUDIOBOOK AUDIO SERIA/SERIAL – GŁOSUJ!

NOMINACJE audiobook serial

Wszystkie nominacje w kategoriach AUDIO znajdziesz pod tym linkiem.

Aby na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące nominacji i festiwalu, obserwuj nas na Instagramie i Facebooku.